Już tylko plucie

kaczor_0.jpg
W swej wściekłej bezsilności zarzucają nam – oczywiście bez żadnych dowodów - agenturalność. A kto pełza przed Izraelem, przemysłem holokaustu i Brukselą niszczącą całe gałęzie naszej gospodarki? My nie będziemy schodzić do waszego poziomu, nie będziemy odszczekiwać się wam "agenturalnością", bo wy macie na sumieniu prawdziwą hańbę – zdradę Sprawy Polskiej. Jedyne, co potraficie skutecznie robić za granicą, to licytować się z PO na wzajemne donosicielstwo do obcych stolic.

Dwa tygodnie temu ostrzegałem, że pisowscy gadziniarze nie cofną się w stosunku do Konfederacji przed żadnym pomówieniem i przed żadną kalumnią. To się właśnie dzieje i wiedzcie – ponownie ostrzegam – będzie już tylko "lepiej". Dobra zmiana jest przerażona wizją starty władzy, bo uczciwa władza ma ją z czego rozliczać w imieniu Polaków. Ale dlatego właśnie tym bardziej widać, że nie musimy być skazani na POPiSowe bagno, w którym sędzią bijatyki w kloace jest medialny pupil Kaczyńskiego – Robert Biedroń.

Możemy przerwać tę zaklętą, obrzydliwą spiralę POPiSowego, antypolskiego zaprzaństwa – po to startujemy w tych wyborach, żeby patrzeć im ręce – bezlitośnie patrzeć i rozliczać z tego, co z nami robią w polityce zagranicznej, co robią z Polską. Nie złamiecie nigdy naszej odwagi. PiSy szczekają, Konfederacja rośnie w siłę! A panom: Sakiewiczowi, Kurskiemu i Karnowskim polecam pomoc egzorcysty – wszak plucie jest oznaką opętania.

Jacek Wilk
Autor jest posłem na Sejm RP
tekst z profilu fb

Dzial: